آموزش حضوری عطّاری:

یکی از دوستان پیشنهاد نمودند که دوره‌ی آموزش عطرسازی بصورت حضوری برگزار گردد. از این رو در نظر است تعداد علاقه‌مندان به آموزش حضوری را بسنجیم.

محل آموزش در شهر تهران، زمان آن پنج‌شنبه‌ها یا جمعه‌ها از ساعت 9 صبح لغایت 13 بعد از ظهر و جمع ساعات آموزشی 20 ساعت خواهد بود.

لذا از دوستانی که تمایل به شرکت در دوره دارند تقاضا می نمایم آمادگی خود را یا بصورت نامه‌ی الکترونیکی یا بصورت ارسال نظر اعلام بفرمایند.

آدرس صندوق الکترونیکی اینجانب:

sharif.1.attar@gmail.com

شریف‌عطّار

/ 4 نظر / 24 بازدید
حسین

بسیار خوشحالم که این خبر رو دادین . امیدوارم که هر چه زودتر این اتفاق بزرگ انجام بشه .. از الان اسم من رو بنویسید . هرجور که باشه خودم رو میرسونم خدمتتون.

الهام جابری

آماده هستم شرکت کنم

آوا قیاسی

سوال من این بود که چرا برای بعضی ادکلنها ادوپرفیوم ساخته نمیشود یعنی چرا برخی کمپانیها در کنار ادوتویلت پرفیوم همان کار راهم تولید میکنند و بعضی نه؟

آوا قیاسی

سلام چند سوال دیگر از محضرتان داشتم: 1.چرا عدد floz در روی ادکلنهای 100 میل برای بعضی 3.4 و بعضی 3.3 قید میشود؟ 2.قهوه چه خاصیتی دارد که در عطرفروشیها برای خالی شدن بینی و بوکردن مجدد استفاده میشود و آیا ماده ی جایگزین مناسیتری وجود دارد؟ 3.فروش ادکلنهای تستر که روی آن not for sale درج شده در همه ی جای دنیا مرسوم است؟تفاوت بو و ماندگاری آن با ادکلنش چیست؟