لالیک اینسر نویر، جوهر سیاه چوب:

نوت ها

نوت های سدر، صندل، غیر شیرین (کمی تلخ)، تایدبو، تر و تازه.

               

رایحه
شخصیّت این عطر، چوب بو، تر و تازه، خنک، غیرشیرین، افیونی می باشد. دارای بافت بویایی شفاف می باشد. به عبارت دیگر درهم برهم بویایی نیست و یا به عبارت دیگر عطّار بدنبال شلوغ کردن نوت ها که موجب تیره شدن عطر می گردد نبوده است.

 

خصوصیّات رایحه

انتشار، قدرت و شدّت بویایی عطر، مخصوصاً در نوت اوّلیّه پایین و عطر اصطلاحاً خفه است. عطر برای خودنمایی نیاز به سپری نمودن زمان دارد. این امر بدلیل نوع فرمول بندی عطّار است که نخواسته از نوت های اوّلیّه و میانی، زیاد در عطرش استفاده نماید و بیشتر از نوت های پایه در عطرش بهره برده است. چرا که در صورت اضافه نمودن بیشتر نوت های اوّلیّه و میانی از آن هدف بویایی که در ذهنش بوده دور می گردیده.

بدلایل بالاگفته غلظت و پیچیدگی مناسبی ندارد و به اندازه ی کافی از نوت های مختلف در عطر استفاده نشده است.

از ماندگاری خوبی برخوردار است.

رایحه ی عطر خطّی می باشد. یعنی تقریباً چندین ساعت بدون تغییر باقی می ماند. به عبارت دیگر به سبک مدرن یا آمریکایی فرموله شده است.

 

زمان و مکان استفاده

این عطر مردانه و جوان پسند می باشد. در همه ی روزهای سال و در مناسبت های رسمی و غیررسمی قابل استفاده است. رایحه ی این عطر خاص می باشد و خرید آن به افرادی توصیه می شود که بدنبال رایحه های قطبی (غیرعرفی) یا ناآشنا می باشند که ممکن است برخی آن را پسندیده و برخی دیگر از آن متنفّر باشند.

/ 0 نظر / 40 بازدید